29September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Студенти ВНТУ і «Що я тут забув?»

  • PDF

16 листопада у Харкові відбувся всеукраїнський форум студентства «Що я тут забув?» Витримавши серйозний відбір, учасниками форуму стали студенти ВНТУ Ольга Риженко (ІнЕБМД), Ліза Долгій (ФМІБ), Донат Мельник і Олег Скрипник (обоє факультет КСА) та Валерія Найдюк (ФІТКІ).

Головна тема форуму – це апатія студентів і можливості активізації молоді. Форум об’єднав 300 студентів та 10 спікерів з різних міст України. Кожний спікер доносив свою тему і розказував на власних прикладах, що і як можна покращити у своєму університеті за допомогою небайдужості студентів.

Також учасники форуму мали різні інтерактиви від ведучих, за які могли отримати цікаві призи.

Форум у Харкові тривав цілий день, а наступного дня учасникам провели екскурсію містом.

Валерія Найдюк (дівчина є старостою групи, активістом студентського самоврядування факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУділиться своїми враженнями від участі у форумі:

«Найбільше мені запам’ятався виступ Даніели Даас – голови студентського самоврядування ХНУ ім. Каразіна, тому що вона починала свій шлях від старости, а ця тема мені близька. Даніела розповіла, як самі студенти можуть управляти і покращувати свій університет.

Але головною родзинкою цього форуму була присутність заступника міністра освіти і науки України Єгора Стадного. Він пояснив погляди міністерства на освіту, реформи та багато іншого.

А далі були пісні під гітару і багато знайомств із активними студентами України.

Участь у форумі «Що я тут забув?» для мене – це чудова можливість для саморозвитку та можливість долучитися до розвитку освіти у вищій школі України».

Найбільше читають

 left direction
 right direction