24February2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Час готуватися до ЄВІ з іноземної мови!

  • PDF

Із 2020 року вступ до магістратури з усіх технічних галузей відбуватиметься через складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземних мов.

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

Іспит має проходити у липні, а реєстрація передбачається з 6 по 20 травня.

Чи не найголовнішою умовою успішного складання іспитів такого ґатунку є досконале знання формату екзамену, структури завдань, уміння розподіляти відведений час на їх виконання.

Щоб допомогти студентам зорієнтуватися і якомога раціональніше використати час, що залишається для підготовки до іспиту, представники кафедри іноземних мов — доцент Ірина Степанова, старші викладачі Олеся Присяжна та Людмила Тульчак 4 та 5 грудня зустрілися зі студентами четвертого курсу усіх факультетів ВНТУ.

Йшлося про особливості ЄВІ, про його відмінності від ЗНО, про результати ЄВІ минулих років, про ресурси для підготовки.

Викладачі кафедри ІМ підготували необхідний контент і у другій половині грудня планується проведення пробного ЄВІ через систему підтримки навчального процесу JetIQ.

Склавши пробний іспит, кожен зможе дізнатися свій результат, відчути, що являє собою ЄВІ, і організувати максимально ефективно свою власну підготовку.

Keep on learning!
Keep on smiling!

Ірина СТЕПАНОВА, завідувач кафедри ІМ, кандидат філологічних наук, доцент,
Олеся ПРИСЯЖНА, старший викладач,
Людмила ТУЛЬЧАК, старший викладач

Найбільше читають

 left direction
 right direction