20February2020

Студенти ВНТУ – абсолютні переможці у кіберспорті!

  • PDF

Кіберспорт або e-Sports існує з кінця 90-х років ХХ століття. У деяких країнах ігрові змагання з використанням комп'ютерних технологій визнані офіційним видом спорту. Взагалі існує 13 ігор, з яких в усьому світі проходять турніри. Серед них немає тих, що містять в собі елемент випадковості, адже вони для кіберспорту не придатні.

Відділ молодіжної політики Вінницької міської ради спільно з Вінницькою Молодіжною Радою організували і провели 6 грудня, на честь відзначення Дня Зброїних сил України, турнір з популярної гри у світі «CS:GO» в інтернет салоні «Skynet cyber zone». 

Брали участь студенти та учні з університетів, коледжів та училищ нашого міста. ВНТУ представляли Павло Мартинюк, Максим Корчовий, Михайло Плахотник, Олександр Волосович і Дмитро Шевчук.

Відбулись 3 гри по 17 раундів. Перший раунд був проведений з Вінницьким національним медичним університетом ім. М. І. Пирогова, де перемогу отримала команда нашого університету з рахунком 17:4. У другому раунді наші кіберспортсмени отримали перемогу з таким самим рахунком. У фіналі змагались з Донецьким національний університет ім. В. Стуса і вже втретє отримали заслужену перемогу з результатом 17:7.

Переможцями вручили солодкий подарунок та абонементи в квест кімнату.

Дякуємо організаторам і групі підтримки (Галенку Олегу, Скрипнику Олегу та Софієву Володимиру). Вітаємо наших кіберспортсменів!

Світлана ДЕНИСЮК,
в.о. проректора з науково-педагогічної роботи і соціальних комунікацій ВНТУ,
доктор політичних наук, професор

Найбільше читають

 left direction
 right direction