19September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Двоє студентів ВНТУ стали стипендіатами Верховної Ради України

  • PDF

Це Владислава Шолота та Костянтин Костюк. Іменні стипендії Верховної Ради України призначено на 2019-2020 навчальний рік.

Костянтин Костюк навчається на факультеті ІТКІ на бакалавраті за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення», група 1ПІ-16б. Відмінник навчання.Захоплюється програмуванням та науковою діяльністю. Має активну життєву позицію і величезну кількість перемог на всеукраїнських і міжнародних конкурсах та олімпіадах.

Костянтин Костюк є активним учасником студентського самоврядування факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Костянтин є викладачем гуртка спортивного програмування та готує студентів молодших курсів до участі в олімпіаді зі спортивного програмування ACM-ICPC.

Владислава Шолота — четвертокурсниця факультету КСА, навчається на спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», спеціалізації «Інформаційно-комунікаційні технології». Середній бал успішності — 5,0. Активно займається науково-дослідною роботою, пов’язаною із розробкою нових методів та інформаційних технологій інтелектуального аналізу зображень та текстового компоненту для систем розпізнавання образів.

Дівчина входить до складу студентського відділення ВНТУ міжнародного наукового оптичного товариства SPIE (США)

Найбільше читають

 left direction
 right direction