20September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Сьогодні глобальна компанія Ciklum провела у ВНТУ свою презентацію

  • PDF

Захід відбувся за підтримки Інституту інтеграції навчання з виробництвом.

Ciklum - міжнародна компанія з данським корінням, що займається розробкою програмного забезпечення і аутсорсингом ІТ-послуг, в якій працює понад 3500 фахівців.

Компанія входить в п'ятірку найбільших ІТ компаній України і неодноразово ставала переможцем конкурсу Best Employer за версією української незалежної спільноти розробників developers.org.ua (DOU).

Оксана Торіна, PR-менеджер харківського і вінницького офісу Ciklum:

«Ми приїхали поспілкуватися з вашими студентами, розповісти їм, які вони мають можливості у нашій компанії уже зараз, будучи студентами. Розповісти і про саму компанію, хто ми є, які послуги надаємо. Ліана розповість про відкриті позиції, куди можна до нас влаштуватися».

Чадова Ліана, рекрутер харківського і вінницького офісу Ciklum:

«У нас є проект, що називається CNET Content Solutions. Цей проект співпрацює з нами уже понад 9 років. Нині, приміром, у вінницькому офісі працює 50 фахівців, усі різного віку, але близько 70 відсотків з них — це студенти. Враховуючи те, що в нас дуже зручний графік роботи, два варіанти: із 7:00 - 15:00 та 15:00 – 23:00. Отож, студентам можна легко підлаштувати своє навчання під роботу і одночасно навчатись в університеті і працювати в одній з найбільших IT-компаній світу».

У компанії Ciklum є досвід співпраці зі студентами ВНТУ.

«Team-leadкоманди, яка зараз у нас працює у Вінниці, є випускником Вінницького національного технічного університету. Це Сергій Кравець. І саме з його ініціативи ми вирішили налагодити з вашим вишем співпрацю і якомога частіше зустрічатися з студентами ВНТУ», — кажуть дівчата.

Найбільше читають

 left direction
 right direction