16January2021

Доцент ВНТУ Олена Жагловська із світового конкурсу краси Mrs Globe 2019 привезла корону і сертифікат амбасадора

  • PDF

Кандидат технічних наук, доцент кафедри електроніки та наносистем Вінницького національного технічного університету Олена Жагловська представляла Україну на міжнародному конкурсі краси заміжніх жінок Mrs Globe 2019, який проходив у Китаї в місті Шеньчжень з 28 листопада по 8 грудня.

Заступник декана факультету ІРЕН Олена Жагловська на Mrs Globe 2019увійшла в Топ 30 найкрасивіших жінок планети!І отримала корону, яка засвідчує це!

На Globe Awards вродливу викладачку ВНТУ удостоїли почесного титулу Мотиватор року!

І відтепер вона є Taichi Cultural Ambassador (Global One Belt and Road Association by Mrs.Globe) — послом китайської культури.

У конкурсі брали участь майже 80 жінок віком від 23 до 50 років.

Цей конкурс має благодійне спрямування. Одразу після welcome party учасниці поїхали поділитися своїм позитивом, енергією і порадувати подарунками мешканців… nursing home — будинку пристарілих.

«Пієтетне ставлення до людей старшого віку в Китаї просто вражає!» — каже Олена.

До фіналу світового конкурсу краси в Китаї Олена ретельно готувалася майже півроку.

Із сукнями Олені допомагали українські дизайнерки Катерина Лукашик і Людмила Квєтна, Ірина Дорошенко і Оксана Русанова.

«Життя було надзвичайно інтенсивне і напружене! Було дуже багато проектів соціального характеру, поїздок до столиці. А тепер, коли Mrs Globe 2019 уже відбувся, мені цього інтенсиву… не вистачає, — посміхається Олена. — Тож, планую не стишувати життя, є багато задумок, драйву, аби зробити наш університет, наше місто ще кращими».

Олена каже, що дуже вдячна за допомогу і Вінницькій міській раді, і Вінницькій обласній адміністрації, і своєму ВНТУ, власне ректору вишу, професорові Володимиру Грабку, своїм студентам.

Студенти, до речі, пишаються, що мають таку вродливу і розумну викладачку.

А син Вовчик і до участі Олени в конкурсі Mrs Globe 2019 знав, що його мама найкраща.