29March2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Магістрантка ВНТУ Алла Штокал на World Youth Forum 2019 у Єгипті

  • PDF

У Шарм-еш-Шейху (Єгипет) пройшов найбільший у світі міжнародний світовий молодіжний форум World Youth Forum 2019 (WYF 2019).

Форум об’єднав молодих людей з усього світу, надав можливість завести нових друзів та однодумців, поділитися ідеями та поглядами, познайомитись із новими країнами та культурами і отримати незабутній досвід.

Вінницький національний технічний університет на Форумі представляла магістрантка ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Штокал Алла (гр.1ПІ-19м).

Алла Штокал ділиться своїми враженнями від участі у Форумі:

«World Youth Forum – це можливість, яка повністю фінансується урядом та спонсорами. Цього року в Шармі зібралося понад 5 тисяч учасників – і мені пощастило стати однією із них!

Форум проводиться втретє. Основний посил Форуму – це мир, процвітання, гармонія і прогрес у всьому світі. Слоган, який розмістили на банерах, мабуть, по всьому Єгипту: «Місце – де зустрічаються цивілізації» (where civilizations meet!)

Так як і в минулі роки, на форумі обговорювали широкий спектр питань: industrial Revolution, Food Security, Union for the Mediterranean, Environmental Chalanges, Artificial Inteligence, Block Chain, Women Empowerment, Art and Cinema.

Воркшопи проходили майже в один час, потрапити на всі не було змоги, тому я була на двох. Зокрема, на форкшопі «Blockchain: Breakthrough in the Digital World» говорили про доступність технології Блокчейн, її використання для збереження і обробки персональних даних, у маркетингу і комп'ютерних іграх.

Ще одним найвідвідуванішим, завдяки актуальній тематиці, виявився воркшоп Artificial Inteligence, де говорили про штучний інтелект як один з найбільш швидко зростаючих ринків техніки. Розглядали застосування роботів у різних сферах підприємництва.

Приємною несподіванкою на Форумі був візит вже добре відомого робота Софії. Це людиноподібний робот у вигляді жінки, що був розроблений гонконгською компанією «Hanson Robotics» у 2015 році.

Проте, найбільш масштабним були дійства офіційного відкриття та закриття, коли більше 5 тисяч учасників збираються в одному місці, в одній залі, де зустрічаються, у прямому сенсі, всі національності. Учасники приходили з прапорами та символікою своїх країн, видовище і енергетика були неймовірними.

Як для такої кількості людей, організація була на хорошому рівні, проте деякі спітчі не перекладалися і були арабською мовою. Сама локація, конференц-зала та територія були дуже гарно підготовлені та прикрашені до Новорічних свят, надзвичайно гарно було там ввечері.

Це було вперше, що я потрапила за межі Європи – на інший континент. Все дуже відрізнялося від заходів, на яких я була у Європі.

Насправді, Єгипет не надто безпечне місце, але в Шарм-еш-Шейху я почувала себе доволі безпечно, особливо у дні конференції на вулицях було дуже багато поліції та військових. Мабуть, це ще було пов’язано з приїздом єгипетського президента Абделя Фаттаха Ас-Сісі, який брав участь у панельних дискусіях та виступав з промовою на відкритті.

Було надзвичайно багато надихаючих промов від незвичайних людей, але я б хотіла відзначити тут кількох.

Це 36-річна Джесіка Кокс – перший у світі безрукий льотчик та власниця чорного поясу Американської Асоціації Теквандо,
12-річний єгиптянин Зейн Йосусеф, який поділився своєю натхненною історією подолання раку четвертий раз поспіль та життєвим кредом Never Ever Give Up.

На Форумі я познайомилась зі справді хорошими людьми і знайшла нових друзів з інших країн і просто прекрасно провела час. У мене було кілька вільних днів до і після Форуму,тому я встигла ще покупатися в Червоному морі та з’їздити на екскурсію до Єгипетських пірамід.

На Форумі я зустріла лише близько 20-ти представників з України, що досить небагато, порівнюючи із загальною кількістю учасників. Тому мені б дуже хотілося, щоб наступного року ця кількість виросла в кілька разів.

Аплікаційні форми подаються через сайт, а зареєструватись можна вже зараз  https://wyfegypt.com/

Наступним учасником Форуму можеш стати саме ти!»

Найбільше читають

 left direction
 right direction