08April2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Стартап Школа Sikorsky Challenge Вінниці стартувала у свій четвертий сезон

  • PDF

Початківців-інноваторів навчатиме талановитий, креативний і мотивуючий ізраїльський бізнес-тренер Ігор Пеєр. До нього приєднаються й інші досвідчені ментори.

 

Гонконгські і британські інвестори зголосилися підтримати два стартапи випускників третього сезону Стартап Школи Sikorsky Challenge.

Це "LifeLineCardio" Ольги та Дмитра Кривих і "Acoustic vision" Олександра Шеремети.

На урочистостях з нагоди початку навчання усі учасники висловлювали впевненість, що і четвертий сезон буде не менш успішним.

Володимир Грабко, ректор ВНТУ, вітаючи з початком навчального року, зазначив:

«Нині Стартап Школи Sikorsky Challenge виходить на новий рівень. Інвесторів вам тепер буде шукати легше. Дуже вдячний за підтримку Вінницькій міській раді в особі Сергія Моргунова і Вінницькій облдержадміністрації в особі Владислава Скальського, до речі, випускника нашого вишу, за всебічну підтримку». 

Давид Аріє, СЕО Transfotech LTD:

«Я теж учився у Вінницькому політесі ще коли він був філіалом КПІ. І нині мені дуже приємно констатувати, що Стартап Школа Sikorsky Challenge Вінниці найактивніша. Деякі стартапи уже почали отримувати гроші. Серйозні гроші. Ігор талановито вчить, як шукати інвестора, як розуміти ринок».

Тож, за слухачів Стартап Школи Sikorsky Challenge Вінниці вкотре (а саме — вчетверте!) гуртом порадіймо — вони опинилися в правильному місці, в правильний час поряд з правильними людьми!

Отримали ключ до успіху власного життя. Тепер слід докласти максимум зусиль, аби аdvantage використати!

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction