01April2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Студенти-будівельники ВНТУ нині дистанційно опановують Autodesk Revit

  • PDF

Онлайн-курс із BIM-проектування в програмному комплексі Autodesk Revit 2020.2 проводить випускник їхнього факультету БТЕГП, інженер, проектувальник та проект-менеджер групи компаній GT Михайло Бабійчук. Не виходячи з дому, майбутні будівельники отримують навички роботи з BIM-середовищем і не тільки...

ВІМ — Building Information Model (інформаційне моделювання будівель). Це створення віртуальної будівлі, моделі, що відповідає реальній будівлі, але існує в пам’яті комп’ютера.

Комп'ютерні моделі будівельних елементів нескінченно зручніші, ніж креслення, розроблені вручну або на комп'ютері в форматі 2D, тому що вони є параметризовані.

У сфері будівництва на основі ІТ можливо істотно підвищити якість виконуваних робіт, знизити складнощі, пов'язані з реалізацією будівельних проектів і підвищити продуктивність праці, а також осучаснити такі етапи, як проектування, менеджмент будівельних проектів, забезпеченні контролю якості будівництва та ведення експлуатації об’єкту.

Найбільш продуктивною є схема базового (архітектурно-будівельна частина проекту) створення цифрової моделі об’єкта за допомогою програмних комплексів (ПК) параметризованого моделювання об’єктів типу: Allplan, ArchiCAD чи Autodesk Revit (також частина інженерних мереж).

Традиційно, або можливо сказати, в переважній більшості, проектувальники в нашій державі використовують для розробки архітектурно-будівельної частини проекту ПК ArchiCAD, AutoCAD, тоді, як для інформаційного комплексного проектування найбільш затребуваним на сьогодні є Autodesk Revit, Allplan і можливо на етапах структурного проектування це ArchiCAD.

Тому існує необхідність адекватного навчання і оснащення фахівців з будівництва відповідно до сучасних тенденцій.

Необхідним, але не достатнім для створення ВІМ є належне опанування, набуття навиків роботи в найбільш затребуваному ПК на сьогодні Autodesk Revit, тому ініціативна група викладачів та студентів будівельного факультету ВНТУ, вирішили розпочати її освоєння.

Ректор ВНТУ В. Грабко підтримав таку ініціативу та дав згоду на проведення таких занять в в одному з комп’ютерних класів авторизованого центру Autodesk у ВНТУ.

За сприяння керівника авторизованого центру ВНТУ Олександра Хошаби, було виконано налаштування апаратної частини та програмного забезпечення комп’ютерного класу для проведення саме таких занять.

Перше заняття відбулось досить успішно та з неабиякою зацікавленістю в цілому всієї ініціативної групи.

Тепер заняття були вимушено перенесенні в дистанційну форму.

Сподіваємось, що настрій та оптимізм не погаснуть і після завершення тренувально-навчальних занять їх випускники продовжать подальшу роботу над своїм фаховим зростанням в плані роботи з Autodesk Revit та активно будуть впроваджувати набутий досвід в навчання наших студентів.

До речі, щотижня Михайло Бабійчук на своєму Yourtube-каналі Mykhailo Babiichuk   пропонує нові цікаві відео. Підписуйтесь!!! 

Непогана можливість отримати корисні знання під час карантину

 

А також маєте змогу підписатися на телеграм канал t.me/BIM_BM , де також знайдете багато цікавого і корисного.

Найбільше читають

 left direction
 right direction