22January2021

Cтудентам! Корисна інформація про вільний вибір дисциплін

  • PDF

Дисципліни поділяються на:

a) Профільні (іншими словами обов'язкові дисципліни, виносяться на сесію як ІСПИТИ, або ДИФЕРЕНЦІЙОВАНІ ЗАЛІКИ) - їх 75% від загальної кількості предметів;
в) Вільного вибору (вони теж обов'язкові, але на сесію виносяться як звичайний ЗАЛІК) - їх 25% від загальної кількості.

Що потрібно робити тобі, як студенту, при виборі ПРОФІЛЬНИХ дисциплін:

▶️ із силабусів профільних дисциплін обираєш певну дисципліну, АЛЕ якщо одну із дисциплін обирає більшість твоєї групи - то і ти її будеш вивчати (ПРИНЦИП БІЛЬШОСТІ).

Що потрібно робити тобі, як студенту, при виборі ВІЛЬНИХ дисциплін:

▶️ із силабусів дисциплін ВІЛЬНОГО ВИБОРУ ти обираєш ОКРЕМО певний предмет. Тобто, неважливо, що обирають твої одногрупники - їхній вибір не впливає те, яку із обраних дисциплін ти будеш вивчати. (ПРИНЦИП ПОВНОЇ СВОБОДИ).

Дисципліни вільного вибору ти можеш обирати з абсолютно різних факультетів (наприклад: якщо ти навчаєшся на ФІТКІ, ти спокійно можеш обрати дисципліну вільного вибору з ФМІБ)

ВАЖЛИВО: ось за цим посиланням  http://ppos.vntu.edu.ua/?page_id=554) ти можеш переглянути силабуси ПРОФІЛЬНИХ дисциплін та дисциплін ВІЛЬНОГО ВИБОРУ (у випадку вибору дисциплін ВІЛЬНОГО ВИБОРУ, пам'ятай: БУДЬ-ЯКИЙ ФАКУЛЬТЕТ ТА БУДЬ-ЯКИЙ ПРЕДМЕТ)

Обираючи дисципліни вільного вибору у тебе є класна можливість обрати ПРОГРАМУ-MINOR, або іншими словами - сертифікатну програму. Чому класно? Тому що після того, як ти закінчиш цю програму - ти отримаєш СЕРТИФІКАТ про проходження певної програми. Тільки уяви, ти навчаєшся, наприклад, на електроенергетика, але після проходження цієї програми в тебе є сертифікат, наприклад, з економіки, або WEB-дизайну Цікаво, правда?

Ми впевнені, що при працевлаштуванні на омріяну роботу сертифікат ще нікому не завадив

Посилання на "Положення про дисципліни вільного вибору", на "Пам'ятку при виборі дисциплін вільного вибору"  http://ppos.vntu.edu.ua/?page_id=554

Найбільше читають

 left direction
 right direction