20October2020

Кафедрі комп’ютерних наук ВНТУ — чверть століття!!!

  • PDF

5 травня 1995 року з легкої руки професора Миколи Байди було створено кафедру інтелектуальних систем (натепер кафедра комп’ютерних наук).

За ці роки наша кафедра пройшла важливі етапи розвитку, становлення та розквіту. Значний внесок у її розвиток внесли перші завідувачі, справжні професіонали своєї справи – доктори технічних наук, професори. Байда М.П., Кузьмін І.В., Юхимчук С.В.

За чверть століття працівниками кафедри підготовлено велику кількість висококваліфікованих та успішних ІТ-фахівців.

Пишаємось усіма нашими випускниками, як такими, що активно розвивають українську ІТ-галузь, так і тими, що працюють за кордоном, займають високі позиції у всесвітньовідомих ІТ-корпораціях Google, Facebook, Microsoft.

Щиро дякуємо усім нашим друзям та партнерам кафедри КН, зокрема, ІТ-компаніям, що постійно підтримують наші ініціативи задля надання ще більших можливостей для якісного професійного розвитку наших студентів.

Кафедра комп’ютерних наук (КН) завжди об’єднувала велику кількість талановитих людей, вчених, викладачів, аспірантів і студентів, що постійно демонструють своїми високими професійними досягненнями невичерпний творчий потенціал як на вітчизняному, так і на міжнародному рівні.

Саме фахівці і є найбільшим скарбом кафедри КН!

Адже наші спільні зусилля та спільні успіхи дозволили заслужити кафедрі комп’ютерних наук ВНТУ визнання і авторитет як в Україні, так і далеко за її межами.

З ювілеєм тебе, рідна кафедра КН !

Щирі вітання з ювілеєм усім КН-щикам!

Адже «КН – це назавжди»!

Щиро ваш, завідувач кафедри КН ВНТУ
Андрій А. Яровий,
доктор технічних наук, професор