29September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ВНТУ здобув перше місце серед ЗВО за кількістю призових місць на міжнародній студентській ІТ-олімпіаді «IT-Universe»

  • PDF

Учора, 22 червня, оголосили результати фіналу міжнародної студентської ІТ-олімпіади "IT-Universe 2020" — десятого, ювілейного, сезону. Студенти Вінницького національного технічного університету здобули п’ять призових місць!
Відеозапис церемонії оголошення результатів олімпіади "IT-Universe 2020" 
доступний на YouTube .

У зв’язку з карантином ІТ-олімпіада "IT-Universe" в цьому році проходила дистанційно. Для проведення конкурсів використовувались такі засоби дистанційної роботи та конференц-зв’язку, як GoogleMeet, Office 365, Zoom, CiscoAnyConnect, RemoteDesktopта інші.

Студенти ВНТУ зайняли п’ять призовихмісць у таких номінаціях:

у конкурсі "Адміністрування Linux":

$1-          Віктор Коркошко (кафедра ЗІ, гр. 1БС-17б) – 1 місце

$1-          Наталія Черначук (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-15б) – 2 місце

$1-          Андрій Ісаков (кафедра ПЗ, гр. 1ПІ-18б) – 3 місце

у конкурсі "Управління ІТ-проектами":

$1-          Іщук Владислав (кафедра КН, гр.1КН-16б) – 2 місце

у конкурсі "Розробка мобільних застосунків" 2-е місце займає проєкт "Програмний засіб для децентралізованого формування наборів відкритих даних" команди студентів:

$1-          Кренцін Михайло (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м)

$1-          Колос Ірина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м)

$1-          Ніколайчук Владислав (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м)

$1-          Васильков Сергій (кафедра ПЗ, гр. 1КІ-16б)

Леонід Куперштейн, доцент кафедри захисту інформації, одночасно займався підготовкою призера Віктора Коркошка, який зайняв 1 місце на конкурсі "Адміністрування Linux", а також був науковим керівником проєкту "Програмний засіб для децентралізованого формування наборів відкритих даних", що зайняв 2-е місце на конкурсі "Розробка мобільних застосунків".

У Вінницькому національному технічному університеті проводився фінал конкурсу "Адміністрування Linux". Підготовка та супровід конкурсу здійснювався Центром електронних комунікацій "ІнтерЦЕК".

Раніше у ВНТУ вже проводився хакатон "Vinnytsia Linuxation", на якому вінницькі студенти мали можливість підвищити свій рівень умінь у сфері розгортання та конфігурування серверів на базі операційної системи GNU/Linux, що дозволило їм показати кращі результати і в фіналі IT-Universe. Обидва заходи проводились за підтримки організації "Radiolance Foundation", завдяки чому конкурсанти змогли отримати цінні призи.

Оргкомітет олімпіади вдячний ВНТУ за активну участь студентів у "ІТ-Universe 2020", а також викладачам університету, за суттєвий вклад у підготовку студентів, зокрема завідувачу кафедри ПЗ професору Олександру Романюку та доценту Олені Коваленко, яка є членом Всеукраїнської громадської організації "Співтовариство ІТ-директорів України", організації, що є головним організатором заходу.

Окрема вдячність Михайлу Розводюку, декану факультету електроенергетики та електромеханіки, який є науковим керівником Центру електронних комунікацій "ІнтерЦЕК".

В Україні IT-Universe проходить щорічно, починаючи з 2011 року.

Найбільше читають

 left direction
 right direction