30September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Команда Greenales ВНТУ освоїла програму попереднього прискорення стартапів Yangel Big Bang, створену Українським космічним агентством

  • PDF

Команда Greenales: у складі Андрій Яровий — науковий консультант, Сергій Барабан — team leader, студенти кафедри комп'ютерних наук ВНТУ Ірина Хазівалієва, Володимир Шепель, Владислава Шевчук, Надія Панасюк, Вікторія Карабун, Микита Олійник, взяла участь у Yangel Big Bang — безкоштовній преакселераційній онлайн програмі для стартапів від Державного космічного агентства України.

«Це був корисний і цікавий досвід. Протягом чотирьох тижнів нашій команді допомагали перетворити ідею на готовий продукт зі своєю бізнес моделлю, фінансовим планом та маркетинговою стратегією», — розповідає кандидат технічних наук, доцент кафедри КН Сергій Барабан.

Greenales — модульний набір для вирощування рослин у космосі. Наразі космічні кораблі мають мінімальний простір для життя та роботи космонавтів, залишаючи дуже мало місця для всього іншого. На борту космічних кораблів середовищ вирощування рослин має бути мало, що обмежує кількість їжі, яка може бути вироблена.

Середовища рослин на МКС — це кубоподібні простори зі штучним освітленням, прикріплені до однієї внутрішньої поверхні (вгорі) та кореневою зоною рослин, прикріпленою до протилежної (нижньої) поверхні. Коли рослини маленькі, над ними буде порожній простір. По мірі росту рослин, поверхні з листям стають ближче до світла, створюючи порожній простір під ними.

«Наша команда пропонує Greenales — Smart Pot, який ефективно використовує тривимірний простір для вирощування максимальної кількості рослин у космосі», — пояснює Сергій Володимирович.

Landing page, яку команда Greenales створила для свого проекту під час навчання у програмі —   https://hazivira.wixsite.com/greenales  

Сторінка проекту @greenales_pot в Instagram  
Фоловте!

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction