24July2021

Гран-прі «Лідер вищої освіти України» і Золоту медаль здобув ВНТУ на ХІ міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2020»

  • PDF

А за високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій.

З 4 по 6 серпня у Київському палаці спорту відбулася ХІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2020».

Організатор виставки — компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Нині це найпрестижніша і найбільша освітянська виставка в Україні.

Учасниками виставки були переважно вищі та середні заклади освіти різних форм власності та наукові установи. Свої можливості демонстрували також підприємства та організації, які спеціалізуються на виготовленні навчальних засобів, виконанні робіт та послуг для закладів освіти.

Усього у виставці взяли участь близько 700 установ, організацій та підприємств.

Основні задачі участі ВНТУ у виставці — презентація наших досягнень в освітній і науковій діяльності, вивчення досвіду розробки і використання сучасних педагогічних технологій в інших ЗВО, а також профорієнтація серед школярів і учнів спеціальних середніх навчальних закладів.

ВНТУ взяв участь у рейтинговому та тематичному конкурсах виставки.

Зважаючи на значні досягнення конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – ГРАН ПРІ «Лідер вищої освіти України» і Золотою медаллю у номінації «Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти».

За високі показники у рейтингуміжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій.

ВНТУ нагороджений також Дипломом виставки «За активну участь у презентації досягнень у реформуванні національної системи освіти».

За вагомі досягнення в реформуванні національної системи освіти ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко відзначений Почесною грамотою.

За вагомий особистий внесокі плідну організаторську діяльність із створення національної освіти європейського рівня Почесними грамотами відзначені:

перший проректор з науково-педагогічної роботи з організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення, доктор технічних наук, професор Олександр Василевський;

декан факультету комп’ютерних систем управління і автоматики, доктор технічних наук, професор Олег Бісікало;

доцент кафедри програмного забезпечення, кандидат технічних наук, доцент Олена Коваленко;

кандидат технічних наук, доцент Євген Паламарчук.

Вперше за 11 років міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» проведена влітку під час відпусток та ще й в умовах карантину. Зазвичай захід відбувався у березні.