30September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Вероніці Ліміній наказом Міністерства освіти і науки України призначено академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні

  • PDF

Другокурсниця факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення» Вероніка Ліміна уже два роки займається волонтерством. А ще — вона відмінниця навчання.

Вероніка — учасниця олімпіад з програмування та ІТ-конкурсів. Має наукові публікації. Є активним членом студентського самоврядування ВНТУ та старостою своєї групи 1ПІ-18б.

Вероніка по себе:

«З вересня 2018 року я волонтерка Волонтерського центру ВНТУ імені Олександри Бурбело. Я допомагаю організовувати волонтерські поїздки у зону проведення бойових дій АТО/ООС, збирати волонтерську допомогу для поїздок. Своєю діяльністю я підтримую ідеали Революції Гідності та сприяю тому, щоб Україна була вільна від ворога – як зовнішнього, так і внутрішнього. Моя мотивація – вільна, незалежна, демократична Україна, без поліцейського свавілля. Я за мир, але не «на правах Росії». Боротьба за волю українського народу незавершена, вона триває і буде продовжуватись аж до отримання перемоги.

Я прагну самовіддано працювати на розбудову незалежної України, на захист демократичних принципів, прав та свобод.

Україна – в моєму серці. Україна – понад усе! Слава Україні!»

 

Велопробіг «З Україною в серці», квітень 2019 року

 

Вшанування матерів загиблих воїнів України у війні з російським окупантом (на заході «Лицарський хрест бойового братерства» 5 грудня 2019 року у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. М. Садовського

 

Збір допомоги та відправка волонтерів ВНТУ на Схід України з волонтерською місією

Найбільше читають

 left direction
 right direction