29September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Випускники кафедри військової підготовки ВНТУ склали присягу

  • PDF

67 курсантів, які завершили навчання на кафедрі військової підготовки Вінницького національного технічного університету за програмою підготовки офіцерів запасу, 26 серпня прийняли присягу на вірність Україні.

І це не лише студенти ВНТУ, а й інших вишів регіону.

Навчання тривало впродовж двох років за низкою військово-облікових спеціальностей.

Курсантів привітали ректор ВНТУ заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко:

«Я щиро бажаю, щоб військові знання, які ви здобули в нашому університеті, не знадобилися вам у бойових діях, але сьогодні ми всі маємо бути готовими дати відсіч агресору».

З напутнім словом виступили начальник управління підготовки Командування Повітряних Сил полковник Сергій Ткачук, заступник Вінницького обласного військового комісара підполковник Ігор Гончарук, військовий комісар Вінницького об’єднаного військового комісаріату підполковник Ігор Ліщук та підполковник запасу Сергій Мартинюк.

Юрій Недельський закінчив бакалаврат факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ:

«Мій батько старший сержант Микола Недельський, з чотирнадцятого року воює у складі Королівської бригади, був тричі поранений, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня та багатьма відзнаками. Батько і зараз на передовій. З часом сподіваюся приєднатися до нього і мрію проходити службу в уславленому 3-му окремому полку спеціального призначення».

Курсант Роман Шевченко:

«Військове звання дає можливість широкого працевлаштування. А якщо призвуть до війська, то я служитиму не рядовим солдатом».

Молодша медична сестра Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги №2 Тетяна Туровська за здобутим військовим фахом сподівається служити в одній із військових частин Вінницького гарнізону.

Завідувач кафедри військової підготовки ВНТУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Андрій Поляков зауважує:

«Нині триває набір студентів на кафедру військової підготовки ВНТУ для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу за такими спеціальностями:

  • Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті;
  • Експлуатація та ремонт автомобільної техніки та її аналогів;
  • Бойове застосування військових частин і підрозділів радіотехнічних військ;
  • Експлуатація та ремонт радіотехнічних засобів забезпечення польотів авіації;
  • Бойове застосування військових частин і підрозділів зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації;
  • Будівництво та експлуатація будівель і споруд спеціального та загальновійськового призначення.

До навчання запрошуються студенти ВНТУ та інших вузів 3-4 курсів, студенти, які навчаються у магістратурі, студенти, які навчаються за скороченою формою навчання (всіх форм навчання) та всі бажаючі віком до 40 років, які мають вищу освіту не нижче освітнього рівня «бакалавр».

Довідки за телефоном 098-905-26-11.

Фотогалерея Випуск курсантів військової кафедри ВНТУ

Найбільше читають

 left direction
 right direction