30October2020

Під час робочої поїздки на Вінниччину Президент України Володимир Зеленський відвідав Вінницький національний технічний університет

  • PDF

Він поспілкувався зі студентами вишу та поділився своїм життєвим досвідом на посаді Президента.

«Жити цікаво можна, лише багато працюючи, бо тоді будуть результати й будуть перемоги», – наголосив Глава держави.

Володимир Зеленський розповів про основне гасло, яким він керується у своєму житті.

«Хочу сказати – не можна здаватися. Ніколи! Тільки вперед, тільки до перемоги! І в будь-яких випадках, у будь-яких темах», – зазначив Президент.

Володимир Зеленський зауважив, що діяльність будь-якого політика пов’язана з великою відповідальністю за життя багатьох людей.

Також Глава держави розповів про ініціативи влади щодо підтримки підприємництва. Зокрема, він повідомив, що значно спрощено умови оподаткування ІТ-бізнесу. Завдяки програмі «Доступні кредити 5-7-9%» громадяни отримали позики на суму 9 млрд грн. Також створено можливість брати іпотечні кредити під 10%. Крім того, ведеться робота з бізнесом, щоб він залучав до співпраці студентів старших курсів.

Володимир Зеленський ознайомився з технічними розробками студентів.

Також Глава держави вручив нагрудний знак «Заслужений економіст України» деканові факультету менеджменту та інформаційної безпеки Вінницького національного технічного університету Миколі Небаві.

https://www.president.gov.ua/news/nikoli-ne-zdavatisya-prezident-dav-poradu-vinnickij-molodi-64097?fbclid=IwAR0cdzGC98EoVasXAmzK5Jf1L--PFwZs-wJCTAYgOYt8w5t8Rb8XjWJA82I