30October2020

Професор Віталій Мокін отримав статус Kaggle Grandmaster. Наразі єдиний в Україні має такий статус!

  • PDF

У номінації розробників ноутбуків з Data Science та штучного інтелекту на базі платформи Kaggle (від Google) завідувач кафедри системного аналізу та інформаційних технологій ВНТУ, доктор технічних наук, професор Віталій Мокін — єдиний в Україні має такий статус.

Ще один гросмейстер Д. Даневський є у номінації змагань Kaggle.

У світі за всю історію Kaggle професор Віталій Мокін — 34-й гросмейстер серед розробників ноутбуків, однак, більшість з них вже припинили активну діяльність у Kaggle, що дозволило йому піднятись на 16 місце у рейтингу з 142 тисяч датасайнтистів світу.

Таке високе місце вдалось отримати, завдяки його 78 публічним програмам-ноутбукам. Золоті медалі Віталій Борисович отримав, переважно, за ті ноутбуки, які досить тривалий час посідали 1 місце серед публічних ноутбуків призових конкурсів або і зараз знаходяться у золотій чи срібній зоні конкурсів для тренування, наприклад, в конкурсі по Титаніку, де беруть участь більше 17 тисяч команд.

Наразі професор Мокін планує переключити свою увагу на моделювання і прогнозування поширення коронавірусу в Україні, особливо враховуючи той факт, що нещодавно його включили до складу Робочої групи НАН України з цієї проблеми, яка готує усю аналітику для РНБО та інших державних установ ( http://www.nas.gov.ua/UA/Colegial/Pages/Default.aspx...).

А також Віталій Борисович планує і далі ділитись досвідом зі студентами своєї кафедри САІТ спеціальностей 124 і 126. Зокрема, планує незабаром прочитати курс «Основи штучного інтелекту» (безкоштовно і дистанційно для найкращих учнів і для наших студентів).

А поки триває реєстрація охочих.