30October2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

60-річчя ВНТУ: історія успіху та розвитку!

  • PDF

День народження університету – це підбиття підсумків, відзначення заслуг працівників, привітання від поважних гостей, зустрічі з випускниками і багато заходів, які демонструють різні аспекти життя нашого вишу.

Свято тривало не один день і передбачало проведення концертів, конференцій, відкриття нових лабораторій, проведення квестів, спортивних змагань, виставок тощо.

 

Звісно, помаранчева зона обмежувала масштабність свята, були застосовані всі протиепідемічні заходи. Але скромні урочистості та їх трансляція в Інтернеті відбулись на радість університетській спільноті.

Це були такі події:

«Міс ВНТУ», відкриття регіонального науково-методичного центру «Галузеве машинобудування» ВНТУ, V міжнародна науково-практична конференція «Знання. Освіта. Освіченість в умовах трансформації цивілізаційних процесів – 2020» тощо.

Читайте більше    Студентка факультету менеджменту та інформаційної безпеки Яна Бадя — «МІС ВНТУ-2020»

Читайте більше    Унікальний регіональний центр «Галузеве машинобудування» відкрили у ВНТУ
 

Читайте більше       Знання + освіта = освіченість

 Читайте більше       Educating the mind without educating the heart is no education at all

6 жовтня були організовані фотозони факультетів/інституту: банери та фітокомпозиції. Відбулись урочистості на факультетах та загальноунівеситетське свято, на яких вітали грамотами і подяками працівників закладу. Проте, весь наш великий колектив заслуговує на нагороди та подарунки, адже кожний докладає багато зусиль задля розвитку університету.

На факультетах, в інституті, у різних підрозділах згадували засновників університету, провідних науковців, почесних випускників, які у різні часи розбудовували ВНТУ.

Читайте більше       Професор Станіслав Ткаченко нагороджений медаллю Костянтина Ушинського
Читайте більше       Нагрудний знак «За наукові та освітні досягнення» отримав випускник ВНТУ, професор Олександр Васілевський

Вручали грамоти і подяки працівникам Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, директор департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Володимир Буняк.

Під час виступу Сергій Моргунов подарував нашому закладу новітню техніку (проектор, ноутбук, патч-корд HDMI, моторизований екран для проектора), яка використовуватиметься під час наукових і культурно-просвітницьких заходів.

Читайте більше    Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітав ВНТУ, передав університету мультимедійні подарунки, а кращим працівникам вручив премії та подяки

Директор Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді Віталій Козаченко виголосивши теплі слова привітання, подарував вартісне устаткування для кольорового друку матеріалів.

Святковою листівкою і грошовим сертифікатом привітала працівників ВНТУ Вінницька обласна організація профспілки працівників освіти і науки в особі Сергія Пугачова.

А випускники, які завітали до університету, від alma-mater отримали подарунки і поділилися спогадами про чудові роки навчання.

Порадували університетську спільноту партнери і колишні студенти у відеопривітаннях.

Дивіться більше   Привітання з ювілеєм від адміністрації та випускників факультету БТЕГП

Дивіться більше   Привітання від студентів ВНТУ

Психологічна служба зорганізувала цікавий і веселий інтерактив «Ювілейні перегони» для студентів і магістрів університету. Це були психологічні конкурси, а переможців нагородили мотиваційними призами.

Виставка наукових досягнень привернула увагу Вінницького міського голови, гостей з Вінницької ОДА, директора Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді та інших гостей, які є надійними партнерами університету.

Не зважаючи на несприятливо осінню погоду, відбулися ігри 1/4 фіналу  традиційного Кубоку ВНТУ з футболу:

Читайте більше   Сьогодні стартує XIV Кубок ВНТУ з футболу. Календар ігор

ФМТ — ФІРЕН  3:O
ФБТЕГП — ФЕЕЕМ 2:2, пенальті  5:4.

Родзинкою святкування став квест серед першокурсників, в якому взяло участь 67 команд. Деякі з них виконували завдання разом із кураторами груп, що згуртувало колектив. В організації заходу допоміг й Інформаційний редакційно-видавничий центр, зокрема, Анатолій Власюк.

Переможцями квесту «ВНТУ 6.0» стали такі команди:

2-3. «Діти Пелея» (ФКСА),
2-3. «Работяги» (ФЕЕЕМ),
4-5. «Убер в один кінець» (ФІТКІ),
4-5. «Імпостери» (ФІТКІ).

Підсумком свята стало нагородження команд-переможців та представників факультетів за креативні фітокомпозиції. Студентська профспілка та адміністрація ВНТУ відзначили їх результати подарунками. А профспілка викладачів привітала випускників великим святковим тортом.

Попереду ще багато заходів – серія пенальті серед представників факультетів/інституту, перетягування канату, інтелектуальні ігри тощо, які стали традиційними під час святкування Дня університету. Адже університет – це люди, які об’єднані як навчальною, науковою діяльністю, так і творчістю, розвитком лідерських якостей, соціальних навичок, дружбою і новими проєктами.

Я пишаюсь нашим колективом, який за нинішніх складних умов уміє підтримати один одного, долучитись до організації заходів та працювати на позитивну репутацію рідного ВНТУ!

Світлана ДЕНИСЮК,
доктор політичних наук, професор,
проректор з науково-педагогічної роботи і соціальних комунікацій ВНТУ

Фотогалереї   ВНТУ — 60! Урочисті збори

                           ВНТУ — 60!

                       

Найбільше читають

 left direction
 right direction