24January2021

Магістрант інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Євген Літвінчук, закінчивши ВНТУ, отримає одразу два дипломи — український і польський

  • PDF

Євген нині навчається в магістратурі не лише у Вінницькому національному технічному університеті, а й паралельно за пілотним проектом 2D  у WSZOP — Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (Polska).

Зараз розпочався другий рік навчання і в магістратурі ВНТУ, і у Вищій школі охорони Праці в місті Катовіце.

«Це мій перший досвід навчання за кордоном. Окрім мене в Катовіце на моєму курсі навчається ще 26 українських студентів, тому сумувати за рідною мовою не доводилось. Це студенти з Києва, Одеси, Харкова, Запоріжжя і Львова. Цьогоріч з ВНТУ лише я один. Але торік у Вищій Школі охорони праці в місті Катовіце навчались магістрантки ВНТУ Анастасія Мандебура, інститут екологічної безпеки та моніторингу довкілля, та Ірина Пилипенко, факультет менеджменту та інформаційної безпеки. Вони обидві навчались за напрямом «управління проектами». Я теж нині навчаюсь за цим же напрямом.

У Катовіце викладачі з розумінням ставляться до нас і люб'язно пояснюють матеріал, звісно польською, але вона виявилась досить легкою для розуміння. Кому не вистачало знань польської, перед початком навчання були двотижневі курси з вивчення мови. На жаль, через карантин не вдається насолодитися наповну навчанням в Польщі, адже програмою передбачено багато екскурсій — як професійних, так і ознайомчих (приміром, виїзди в інші міста).

Я жодного разу не пожалкував, що вирішив навчатися в Катовіце паралельно з ВНТУ. Акцентую, що така можливість відкрита для кожного студента магістратури ВНТУ!»

Координатор програм академічної мобільності «Подвійний диплом»/«Два дипломи», професор Тамара Савчук

Телефон: (0432) 51 33 26, E-mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Тож, скористайтеся крутою перспективою!