24January2021

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Професор Петро Лежнюк отримав подяку Міністерства енергетики України

  • PDF

Завідувач кафедри електричних станцій та систем факультету електроенергетики та електромеханіки ВНТУ, академік Академії наук вищої освіти України, дійсний член Institute of Electrical and Electronics Engineers, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Петро Лежнюк отримав подяку Міністерства енергетики України.

Телеканал ВІТА

Петра Дем’яновича відзначено «за вагомий особистий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу України, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність».

Нагородила професора Лежнюка також і науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України — Почесною грамотою.

Петро Дем’янович відзначений за багаторічну плідну співпрацю і діяльність з поширення науково-технічних знань і досягнень науки в галузі електроенергетики та з нагоди 140-річчя НТСЕ України.

Професор Лежнюк – експерт в галузях технологій і розробок альтернативної енергетики при асоціації «Інноваційні підприємства України» та «Відкритої Європо- Азійської першості з наукової аналітики» при Міжнародній академії наук і вищої освіти (Лондон, Велика Британія).

Є автором понад 500 наукових публікацій, з них 19 монографій, 17 навчальних посібників, підручник, авторські свідоцтва та патенти на винахід принципово нових пристроїв та комплексів програм для ЕОМ, які впроваджено в енергосистемах України і Росії зі значним економічним ефектом.

Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України також нагородила Почесними грамотами доктора технічних наук, професора Вячеслава Комара та професора Олександра Рубаненка.

Найбільше читають

 left direction
 right direction