24January2021

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

70 сучасних моніторів для ефективної організації освітнього процесу — спонсорська допомога факультету ІТКІ від ІТ-компанії «EПAM СИСТЕМЗ»

  • PDF

Надзвичайно приємно констатувати чергові результати активної співпраці факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ та ІТ-компанії ТОВ «EПAM СИСТЕМЗ».

У 2020 році компанія надала факультету спонсорську допомогу у вигляді 70 сучасних моніторів для ефективної організації освітнього процесу. Адже студенти факультету беруть активну участь в міжнародних олімпіадах з програмування, конференціях, де гідно представляють наш факультет ІТКІ та ВНТУ, отримують роботу в «EПAM СИСТЕМЗ» уже навіть під час навчання, працевлаштовуються в ІТ компаніях України після отримання диплому про вищу освіту.

Така співпраця є надзвичайно важливою і корисною для підвищення якості та рівня підготовки майбутніх ІТ-фахівців, а також переконливо свідчить про високий рівень соціальної відповідальності ІТ-компанії ТОВ «EПAM СИСТЕМЗ».

 

Адміністрація факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії висловлює щиру вдячність ТОВ «ЕПАМ СИСТЕМЗ», зокрема керівнику відділення Олексію Дишлевому, за надання допомоги в удосконаленні матеріально-технічної бази факультету.

Найбільше читають

 left direction
 right direction