24January2021

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

У ВНТУ відбувся другий випуск енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності

  • PDF

Напередодні нового 2021-го року слухачі, які успішно опанували впродовж листопада-грудня програму тренінгу та склали кваліфікаційні іспити, отримали право провадження діяльності зі складання енергетичних сертифікатів для житлових та громадських будівель.

11 квітня 2019 року на урочистому заході в НТУУ КПІ було дано старт проєкту «Університети — платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності».

Для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів Міністерство розвитку громад та територій України спільно з Фондом енергоефективності та у співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ ініціювали програму співпраці з університетами.

ВНТУ активно включився в реалізацію цього проєкту.

У рамках реалізації програми співпраці з університетами від ВНТУ тритижневий тренінг пройшли доценти Дмитро Степанов, Олексій Бабенко в м. Одесі, а Валерій Андрухов в м. Харкові. На тренінгах представникам вишів було передано навчально-методичне забезпечення для підготовки енергоаудиторів.

А в січні-лютому 2020 року у ВНТУ було підготовлено перший випуск енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності. На той час заняття було реалізовано аудиторно.

Для координації роботи ЗВО з представництвом GIZ в Україні було запропоновано до підписання двостороннього Меморандуму.

У жовтні 2020 року такий Меморандум було підписано між ВНТУ та GIZ.

У рамках Меморандуму передбачається подальше сприяння в підвищенні кваліфікації інструкторів-викладачів для ЗВО. А також забезпечення брендовими ручками та зошитами для слухачів курсів з підготовки енергоаудиторів. І передача ЗВО кейсу з набором вимірювального обладнання для роботи енергоаудиторів.

Такий кейс одним з перших отримав і наш ВНТУ.

І от в умовах карантинних обмежень у ВНТУ в листопаді-грудні було проведено 4-х тижневу підготовку та атестацію другого випуску енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності. Але тепер заняття було реалізовано в режимі онлайн.

Напередодні нового 2021-го року слухачі, які успішно опанували програму тренінгу та склали кваліфікаційні іспити, отримали сертифікати на право провадження діяльності (насамперед для роботи з Фондом енергоефективності) зі складання енергетичних сертифікатів для житлових та громадських будівель.

Урочисто в конференц-залі вишу вручали кваліфікаційні сертифікати в.о. ректора ВНТУ, професор Володимир Грабко, голова атестаційної комісії ВНТУ, доцент Валерій Андрухов та доцент Олексій Бабенко.

На вручені був присутній декан факультету електроенергетики та електромеханіки,  доцент Михайло Розводюк.

З вітальними словами виступив в.о. ректора ВНТУ Володимир Грабко, зазначивши важливість та актуальність справи, за реалізацію якої виявили намір взятись сьогоднішні випускники.

Валерій Андрухов подякував сьогоднішнім випускникам за відповідальне та добросовісне ставлення до занять, виконання домашніх завдань та наголосив, що випускники отримали стартову базову підготовку, яку необхідно ще поглиблювати та розширювати в процесі практичної діяльності.

Михайло Розводюк закликав цінити та високо нести звання випускника ВНТУ та примножувати повагу до нашого вишу високопрофесійною, відповідальною діяльністю.

Надалі підготовка енергоаудиторів у ВНТУ буде реалізовуватись у міру формування груп для навчання чи атестації.

Запрошуємо до співпраці!

Найбільше читають

 left direction
 right direction