24July2021

Ярослав і Ярослава — аспірант і магістерка з факультету КСА створили додаток Remo app, котрим зацікавилися на хакатоні в Каліфорнії

  • PDF

За лічені секунди додаток REmo App уміє отримувати відгуки клієнтів за емоціями — з камери та мікрофона зчитує вираз обличчя і тембр голосу

Інформаційний портал ВІННИЦЯ.info.

Суспільно-політичний портал Depo.ua

Свій REmo App Ярослав Яхимович і Ярослава Марущак демонстрували на хакатоні Developer Week Global у Сан-Франциско, Каліфорнія, США.

На жаль, у тренді часу — онлайн.

REmo App викликав зацікавлення й численні пропозиції щодо вдосконалення і використання.

Ярослава Марущак:

«На хакатоні слід було представити ідею, яка покращить твоє місто. Ми задумували цей додаток для вінницьких «Прозорих офісів». Він мав дуже швидко аналізувати задоволеність громадян наданням адміністративних послуг. Таке оцінювання може бути запроваджене в лікарнях, ресторанах тощо. А відтак майбутні відвідувачі можуть одразу побачити найсвіжіші реакції і оцінити той чи інший заклад. Зараз додаток проходить тестування, ми його удосконалюємо і готуємо до запуску на український ринок».

До речі, днями Ярослава Марущак у ВНТУ захистила наукову роботу і отримала ступінь магістра.

Кандидат технічних наук, доцент кафедри АІІТ — автоматизації та інтелектуальних інформаційних технологій, Марія Барабан:

«У такі моменти серце переповнюють почуття радості та смутку. Радієш, що завершився фінальний етап навчання магістрів, що всі вони пройшли шлях від студента 1-го курсу до кваліфікованого спеціаліста. Радієш, що в ці нелегкі часи для країни, коли рівень безробіття зростає, більшість з них уже працює в сфері ІТ. Радієш, що їхні магістерські роботи це не порожня трата паперу, а реальні проекти, які замовникам та користувачам приносять користь, а їхнім авторам фінансову винагороду.

Приміром, комплексна магістерська робота Ярослави Марущак та Юлії Дрожнікової «Мобільний додаток з Indoor-навігацією та навігацією з використанням доповненої реальності всередині торгових центрів», що підготовлена під керівництвом доцента кафедри АІІТ Володимира Коцюбинського, є реальним проектом на замовлення ізраїльської фірми TRANSFOTECH, у виконанні якого дівчата брали активну участь».