24July2021

ВНТУ отримав 21 позицію у міжнародному рейтингу «4 International Colleges & Universities»-2021

  • PDF

За результатами міжнародного рейтингу «4 International Colleges & Universities», опублікованого в оновленій редакції у січні 2021 року, Вінницький національний технічний університет посів 21 місце серед майже 200 закладів вищої освіти нашої країни.

Інформаційний портал NА ПАРИЖІ 

 

Детальніше тут

Рейтинг uniRank University Ranking (https://www.4icu.org ), раніше відомий як 4ICU, позиціонує себе як неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність вишів у Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел (Moz, Majestic, SimilarWeb та Amazon Alexa).

Автори рейтингу зазначають, що такий підхід покликаний допомогти студентам, викладачам та науковцям оцінити загальну популярність університету.

Сайт 4icu (Four International Colleges & Universities) - база даних, що систематизує відомості про навчальні заклади 200 держав. Рейтинг UniRank (4icu) визначається популярністю і відвідуваністю сайтів 13 800 університетів світу.

Поточний рейтинг обчислюється за спеціальною формулою на основі даних наступних веб-метрик:

Moz Domain Authority (вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Google).

Alexa Global Rank (даний показник враховує число відвідувачів і кількість переглянутих ними сторінок в системі Alexa).

SimilarWeb Global Rank.

Majestic Referring Domains (вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Majestic).

Majestic Trust Flow - (потік довіри) визначає силу посилань, які розміщені на сайті.