24July2021

Ірина Пилипенко: «2D відкриває ого скільки можливостей!» Але це не про комп’ютерну графіку і не про двовимірний простір

  • PDF

Випускниця факультету менеджменту та інформаційної безпеки Ірина Пилипенко навчалась у магістратурі одразу двох університетів ВНТУ і WSZOP. І тепер вона щаслива власниця двох дипломів і крутого CV.

WSZOP — Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Вища школа управління охороною праці в Катовіце, Польща.

Навчалась Іра за пілотним проектом 2D два роки. Удвох із Анастасією Мандебурою, інститут екологічної безпеки та моніторингу довкілля.

Читайте більше ПРО 2D ДЛЯ МАГІСТРАНТІВ АНАСТАСІЯ МАНДЕБУРА: «ОДНЕ СЛОВО — КЛАСНО!»    

Дівчата навчались польською мовою. Проте й знання англійської знадобилось — деякі викладачі використовували і англійську мову на своїх лекціях.

Іра Пилипенко:

«Я посилено вивчала польську мову ще задовго до поїздки у Польщу, оскільки знала, що матиму можливість поїхати туди на навчання. Але загалом за проектом 2D на початку навчання університет WSZOP дає необхідні базові знання мови. Отож, мова — не проблема!

Ми з Анастасією були першими магістрантами ВНТУ, хто навчався за пілотним проектом 2D у Вищій школі управління охороною праці в Катовіце. З нами навчались студенти з Одеси, Києва, Запоріжжя, міста Дніпро.

Ми з Настею навчались за напрямом «управління проектами». У ВНТУ я навчалась за схожою спеціальністю — управління підприємствами, тож загалом напрям «управління проектами» був для мене не новим. Проте у Польщі я його вивчала більш поглиблено.

Лояльністю польських викладачів щодо українських студентів можна лише захоплюватись. Підтримували у всьому — і в навчанні, і в особистісному спілкуванні. Дуже шкода, що через пандемію навчання згодом стало дистанційним».

Ірині поради нинішнім студентам стосовно 2D:

«Цей проект — можливість не лише поглибити свої фахові знання, розширити світогляд і коло друзів, але й вагомий набуток до особистісного потенціалу як спеціаліста, що відкриває численну кількість можливостей.

Користуючись нагодою, хочу подякувати професору Тамарі Савчук за організаційну роботу. Вона нас супроводжувала не лише у формальних моментах, а й навіть емоційно».

Читайте більше   Магістрант інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Євген Літвінчук, закінчивши ВНТУ, отримає одразу два дипломи — український і польський

Smok wawelski й українські студенти WSZOP. Ірина Пилипенко друга праворуч