24July2021

Ганна Балакірєва здобула перше місце Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Військові науки»

  • PDF

Упродовж трьох днів у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного проходила підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських і курсантських наукових робіт в галузі «Військові науки».

Близько ста учасників з 18-ти закладів вищої освіти онлайн представляли свої роботи у трьох секціях: «Бойове застосування підрозділів та військова історія»; «Всебічне забезпечення військ (сил)»; «Озброєння та військова техніка».

У секції «Всебічне забезпечення військ (сил)» перемогла студентка Вінницького національного технічного університету Ганна Балакірєва.

Своє дослідження до конкурсу Ганна готувала під керівництвом викладача кафедри військової підготовки ВНТУ Павла Бондаренка.

Наукова робота Ганни «Методика організації навчальної діяльності студентів кафедри військової підготовки під час дистанційного навчання» буде надрукована у «Збірнику наукових робіт курсантів. Випуск 19», що вийде у червні.

Читайте більше   Вінницький національний технічний університет долучився до Програми НАТО з удосконалення військової освіти