24July2021

Горизонт-2020. Проєкт за участю ВНТУ FlexCLEC за рішенням Європейської комісії отримав схвалення на каскадне фінансування

  • PDF

Оприлюднено офіційні результати Проєктів SMART4ALL конкурсу Cross-domain Technology Transfer Experiment (CTTE) на здобуття гранту за програмою «Горизонт-2020».

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Телеканал ВІТА

Інформаційна Вінниччина 

Проєкт за участю ВНТУ за назвою FlexCLEC за рішенням Європейської комісії отримав схвалення на каскадне фінансування.

Цей Проєкт був розроблений науковцями ВНТУ спільно з компанією Montr B.V. (Нідерланди) та компанією L-TEK d.o.o. (Словенія) і спрямований на розвиток цифрових інновацій.

Каскадне фінансування — це механізм Європейської Комісії, спрямований на розвиток цифрових інновацій. У програмі «Горизонт 2020» частина коштів загальних проєктів розподіляється в межах окремих конкурсів.

Детальніше про переваги каскадного фінансування науково-дослідних та інноваційних проєктів тут

Автори Проєкту FlexCLEC від ВНТУ:

- д.т.н., проф. Семенов Андрій Олександрович (науковий керівник) http://semenov.vk.vntu.edu.ua/;

- к.т.н., доц. Коваль Костянтин Олегович (відповідальний виконавець) http://kkoval.vk.vntu.edu.ua/ ;

- к.т.н., доц. Семенова Олена Олександрівна (провідний виконавець) http://semenowa.vk.vntu.edu.ua/

Інформація про переможців конкурсу офіційно оприлюднена Асоціацією європейської мережі науковців, представників промисловості та студентів HiPEAC у професійній соціальній мережі LinkedIn, а також на сторінці конкурсу SMART4ALL у професійній соціальній мережі LinkedIn.

Минулорічний Проєкт авторів Семенова А.О., Коваля К.О. та Семенової О.О., який був поданий на третій конкурс Technology Transfer Experiments (TTX-3), хоча й потрапив до фіналу зазначеного конкурсу, але, нажаль, не був відібраний до фінансування.

Наразі це єдиний Проєкт за участі науковців ВНТУ, який отримав перемогу в конкурсах під егідою «Горизонт 2020», що тривав протягом 2014 – 2021 років і який був найбільшою рамковою програмою Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій із загальним бюджетом понад 80 млрд. євро. Цього року стартувала семирічна рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа», що прийшла на зміну програми «Горизонт 2020», із запланованим бюджетом 95,5 млн. євро на наукові дослідження та інноваційні розробки. Детальніше за посиланням