24July2021

Випускниця факультету менеджменту та інформаційної безпеки Катерина Подолянчук працює у Великій четвірці

  • PDF

Big4 — це чотири найбільших у світі компанії, які надають аудиторські і консалтингові послуги: DeloittePwCEY та KPMG.
Завдяки 360-ти градусним поглядам на корпорації та галузі Велика четвірка є владою у бізнесі.

Потрапити сюди працювати фантастично складно — низка кількаетапних інтерв’ю, котрі тестують і фаховий рівень, і креативність, і IQ, і стресостійкість.

Витримувати щоденне навантаження для інтелекту і відповідальність для ментальності дуже не просто.

Але стрічка в CV «працював у PriceWaterHouseCoopers /Deloitte /Ernst&Young /KPMG»— чи не найжаданіше, що хочуть почасти прочитати ейчари. Такий досвідодразу ставить претендента поза конкуренцією і робить найбажанішим претендентом на high senior management positions.

Вільна англійська — це скіл для Великої Четвірки по замовчуванню.

Катерина Подолянчук працює в EYLviv уже півтора року за напрямком «Аудиторські послуги».

— Катрусю, які навики, знання допомогли взяти цей рубіж — отримати офер у Ernst & Young? Що було вирішальним? Що допомогло пробитись через енну кількість етапів співбесід?

— Насамперед – це справді англійська мова, адже вся документація, методологія та робочі файли пишуться лише англійською. Знання з бухгалтерського обліку – це фундамент, на якому стоїть аудит. Дуже важливими навичками є вміння аналізувати інформацію, комунікувати (як з клієнтами так і з командою), творчо підходити до вирішення задач.

Вирішальним на шляху тримання оферу в EY було прийняття рішення піти в EY, адже я знала про цю компанію ще з курсу 2-3, але Big 4 здавалось мені чимось неможливим та нездійсненним. Головне – почати. 2 грудня 2019 року я просто написала HR-спеціалісту у відповідь на опублікований в Фейсбуці пост про те, що вони шукають аудиторів для нового офісу у Львові, а 18 грудня 2019 – отримала свій перший в житті офер.

Моя співбесіда складалась із 5 етапів

1. Тест з англійської мови, де я мала підтвердити рівень Upper intermediate.
2. Accounting test – тест з бухгалтерського обліку англійською мовою. Попередньо мені переслали теми, за якими я могла підготуватись. Загалом тест складався з задач та мав мінімум теорії.
3. Numerical Reasoning – тест на аналітичне мислення.
4. Співбесіда з менеджером львівського офісу EY.
5. Співбесіда з партнером EY.

— Що таке успіх? Успіх не випадковість?

— Як би мені не хотілось поділитись чудо-формулою, яка б підходила для всіх — це неможливо. Адже успіх — це поняття, на яке кожен дивиться крізь призму свого світогляду та цінностей. Якщо для когось є цінним кар’єра, то досягнути найвищої посади в своїй сфері і буде для цієї людини успіхом.

На мій погляд успіх – це реалізація себе у всіх сферах життя та стабільний баланс між ними. Для цього я намагаюсь:

навчатися чомусь новому. Дуже тривіальна та банальна річ, яку можна почути зараз на кожному кроці, але не важко помітити що системи та технології з якими ми працюємо дуже швидко розвиваються і потрібно вміти/вчитись їх опановувати щоб залишатись на ринку праці);

розвивати силу волі. Я вважаю, що це не риса характеру, а саме навичка, яку можна розвинути та працювати з нею.

прислухатись до себе. Я не вважаю, що потрібно приносити в жертву щось заради чогось якщо це не йде в унісон з вашими внутрішніми переконаннями та цінностями. Якщо не подобається робота, то не потрібно витрачати свій час та всі свої внутрішні ресурси, аби її підкорити.

— Університет — це люди! Кого зі своїх викладачів згадуєте з вдячністю?

— Не зможу перерахувати всіх, адже за роки навчання мала багато різних викладачів та дисциплін. Всім за щось вдячна, як мінімум (і як максимум) за досвід, який так чи інакше вони змогли мені дати.

Тетяна Григорівна Рудницька викладала для мене технічний переклад (англійська мова) , який дуже-дуже знадобився мені на роботі. Як їй дуже вдячна та вважаю її одним із найкращих викладачів у ВНТУ!

Теклюк Анатолій Іванович, з яким я досі спілкуюсь. Він не викладав у мене багато, але навчив дивитись на речі інколи під іншим кутом та розширив мій кругозір. Дуже дякую йому за всі його книжки!