24July2021

«Час змін» з Віктором Біліченком

  • PDF

Сьогодні ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Віктор Біліченко наживо взяв участь у першому вінницькому мильтимедійному проєкті «Час змін»

Запис прямого ефіру тут 

 

Журналісти радіокомпанії «Місто над Бугом» Наталя Тодоровська та Олег Семко в інтерв’ю акцентували на науковій діяльності Вінницького національного технічного університету.

ВНТУ уже 14 років плідно працює для транспортних потреб обласного центру. Завдяки цій співпраці у 2012 році вдалося реалізувати транспортну реформу і Вінниці стати найкращим містом України.

А два тижні тому ректор ВНТУ Віктор Біліченко і міський голова Сергій Моргунов підписали меморандум про створення лабораторії з розвитку транспортної мережі Вінниці на базі Вінницького національного технічного університету.

Саме в рамках лабораторії вирішуватиметься проблема побудови у Вінниці мосту поруч залізничного вокзалу.

Професор Віктор Біліченко розповів про роль університету у побудові цієї нагально необхідної для міста споруди.

Проінформував, що науковці вишу успішно зреалізували транспортну реформу не лише Вінниці, а й міста-мільйонника Дніпро й міста Кам’янець-Подільський.

Очільник вишу, кажучи про наукову результативність вчених університету, наголосив:

— Щороку наші науковці мають близько 2500 публікацій у різних наукових виданнях. Майже 200 публікацій у міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of science. Кожен рік видаємо 50-80 монографій, половина яких у закордонних виданнях.