24July2021

Сучасні рішення для освіти — у Вінницькому національному технічному університеті

  • PDF

Учора у ВНТУ стартувала виставка-конференція «Сучасні рішення для освіти 2021».

Організатор заходу – ТОВ «Поділля фінанс» за сприяння Вінницької міської ради та департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА.

Виставка прагне показати освітянам інноваційні рішення, які можна використовувати у навчальному процесі.

Випускник ВНТУ, директор департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Володимир Романенко вдячний

ректору своєї alma-mater, доктору технічних наук, професору Віктору Біліченку

та керівнику стартап школи «Sikorsky Challenge» Вінниці, очільнику ГО «Скаутський технічний рух IT-SCOUTS», завідувачу кафедри ІНВ ВНТУ, кандидату технічних наук, доценту Костянтину Ковалю за активне і дієве сприяння у проведенні виставки-конференції.

Read more   Колектив викладачів ВНТУ отримав грант за програмою «Горизонт-2020» Єврокомісії з проєктом у сфері розвитку цифрових інновацій, спільно з компаніями з Нідерландів та Словенії

Штаб-квартира IT-SCOUTS — у ВНТУ. В останній день весни відбувся онлайн-турніру «Кубок IT-SCOUTS «Що? Де? Коли?», в котрому взяли участь учні 7-11 класів шкіл Вінниччини.

Read more  ВІКТОРИНА ІЗ РОБОТОТЕХНІКИ У ВНТУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ З УСІХ КУТОЧКІВ ВІННИЧЧИНИ

У виші для школярів впродовж навчального року працюють гуртки «Веб-програмування», «Програмування Python», «Робототехніка та ази схемотехніки» тощо. А влітку зорганізовують для юних і допитливих інтелектуалів табори відпочинку, де теж навчають основам робототехніки і програмування.

Студент ВНТУ, учасник IT-scouts Антон Хльоба:

– Робототехніка розвиває, стимулює активність головного мозку, творче мислення, конструкторські навички. Робота необхідно запрограмувати, а для цього потрібно знати не лише механіку, а й програмування.

З усіма цікавими експонатами виставки можна ознайомитися ще й сьогодні. Вхід вільний.

Фотогалерея    Конференція-виставка «Сучасні рішення для освіти 2021»