24July2021

Студент ВНТУ Олександр Василевич створив кросплатформенну систему вибору ІТ-спеціальностей для абітурієнтів

  • PDF

Наразі сайт системи розміщений за адресою   https://vstup-vntu.vercel.app/    ,
а посилання на нього – на титульних сторінках сайтів факультету ІТКІ https://initki.vntu.edu.ua/  та кафедри ОТ http://ot.vntu.edu.ua/    .
 

Це бакалаврська робота студента факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії Олександра Василевича (група 1КІ-19мс) кафедри обчислювальної техніки (завідувач кафедри — професор Олексій Азаров).

Виконав роботу Олександр під керівництвом доцента кафедри ОТ Леоніда Крупельницького.

Це одна із кращих цьогорічних бакалаврських робіт — кросплатформенна система вибору ІТ-спеціальностей для абітурієнтів.

Інформаційно-пошукова система складається з серверної, клієнтської частин сайту, бази даних та засобів підтримки різних апаратних платформ і операційних систем.

Всі кафедри ФІТКІ (декан — доцент Світлана Кирилащук) та керівництво факультету надали текстову інформацію, URL-посилання щодо характеристики спеціальностей та дані стосовно розподілу ліцензійних обсягів і результатів вступу попереднього року, типові запитання та відповіді на них.

Наразі сайт системи розміщений за адресою  https://vstup-vntu.vercel.app/ ,
а посилання на нього – на титульних сторінках сайтів факультету https://initki.vntu.edu.ua/ та кафедри ОТ   http://ot.vntu.edu.ua/ .

Завантаження сайту та перехід між його сторінками організовано за сучасними технологіями, що підтримуються усіма стаціонарними й мобільними платформами в операційних системах Android, IOS або Windows Phone.

Сучасний мінімалістський дизайн інтуїтивно сприймається абітурієнтами бакалаврату та магістратури, на допомогу яким і зорієнтована система.

Пошук професії за ключовими словами в процесі розробки, буде реалізований на основі аналізу освітніх програм і навчальних дисциплін спеціальностей.

Наповнення відповідних сторінок сайту доступно відповідальним за профорієнтаційну роботу на кафедрах.