24July2021

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Аспірант кафедри САІТ Ярослав Ісаєнков отримав статус Kaggle Grandmaster!

  • PDF

16 липня Ярослав Ісаєнков досягнув звання Grandmaster Notebooks на платформі Kaggle. Він зібрав 15 золотих медалей за свої роботи. Зараз хлопець на 18 місці у world notebooks rating

Кафедра системного аналізу та інформаційних технологій ВНТУ — найтитулованіша серед усіх кафедр ЗВО України в Kaggle, тобто у платформі Google зі штучного інтелекту та Data Science.

На кафедрі САІТ факультету комп'ютерних систем і автоматики працює чи вчиться 2 Kaggle Grandmaster, 1 Kaggle Master і більше 10 Kaggle Contributor (викладачі та аспіранти спеціальностей 124 і 126).

- ОП "Системний аналіз", спеціальність 124 Системний аналіз - єдина ОП з цієї спеціальності у Вінницькій області, є бюджетні місця;

- ОП "Прикладні інформаційні технології", спеціальність 126 Інформаційні системи та технології - разом ще з однією ОП ФКСА ВНТУ - єдині у Вінницькій області, які мають бюджетні місця.


Читайте більше   Професор Віталій Мокін отримав статус Kaggle Grandmaster. Наразі єдиний в Україні має такий статус!

Усього у світі лише приблизно 200 Kaggle Grandmaster.

В Україні взимку було 7, зокрема у номінації розробників ноутбуків було лише 2. Зараз серед розробників програм у Kaggle у світі — менше 50 GM, зокрема 2 — на кафедрі САІТ (у рейтингу з 178 тисяч - 12 і 18 місця).

Ярослав Ісаєнков пише дисертацію за напрямком Deep Learning під керівництвом доктора технічних наук, професора кафедри САІТ Олександра Мокіна зі спеціальності 126 Інформаційні системи та технології.

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction