24July2021

Аспірант кафедри САІТ Ярослав Ісаєнков отримав статус Kaggle Grandmaster!

  • PDF

16 липня Ярослав Ісаєнков досягнув звання Grandmaster Notebooks на платформі Kaggle. Він зібрав 15 золотих медалей за свої роботи. Зараз хлопець на 18 місці у world notebooks rating

Кафедра системного аналізу та інформаційних технологій ВНТУ — найтитулованіша серед усіх кафедр ЗВО України в Kaggle, тобто у платформі Google зі штучного інтелекту та Data Science.

На кафедрі САІТ факультету комп'ютерних систем і автоматики працює чи вчиться 2 Kaggle Grandmaster, 1 Kaggle Master і більше 10 Kaggle Contributor (викладачі та аспіранти спеціальностей 124 і 126).

- ОП "Системний аналіз", спеціальність 124 Системний аналіз - єдина ОП з цієї спеціальності у Вінницькій області, є бюджетні місця;

- ОП "Прикладні інформаційні технології", спеціальність 126 Інформаційні системи та технології - разом ще з однією ОП ФКСА ВНТУ - єдині у Вінницькій області, які мають бюджетні місця.


Читайте більше   Професор Віталій Мокін отримав статус Kaggle Grandmaster. Наразі єдиний в Україні має такий статус!

Усього у світі лише приблизно 200 Kaggle Grandmaster.

В Україні взимку було 7, зокрема у номінації розробників ноутбуків було лише 2. Зараз серед розробників програм у Kaggle у світі — менше 50 GM, зокрема 2 — на кафедрі САІТ (у рейтингу з 178 тисяч - 12 і 18 місця).

Ярослав Ісаєнков пише дисертацію за напрямком Deep Learning під керівництвом доктора технічних наук, професора кафедри САІТ Олександра Мокіна зі спеціальності 126 Інформаційні системи та технології.