24July2021

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Кафедра захисту інформації ВНТУ та компанія ElephantsLab уклали договір про співпрацю

  • PDF

Синергія почала виникати рік тому, і з часом лише активізувалась.

Цього навчального року випускники кафедри захисту інформації, які навчались за спеціальністю (освітньою програмою) 125 Кібербезпека (Безпека інформаційних і комунікаційних систем), захистили 5 бакалаврських дипломних робіт, котрі стосуються розробки DApp та безпеки програмних застосунків.

Тематика бакалаврських робіт та технічне завдання сформувала ElephantsLab, а технічна експертиза ElephantsLab дозволила студентам отримати практичний досвід та краще розуміння особливостей роботи в сфері ІТ та блокчейн-технологій.

Студенти кафедри проходили практику на фірмі ElephantsLab.

Під час підписання договору про співпрацю завідувач кафедри захисту інформації, доктор технічних наук, професор Володимир Лужецький та кандидат технічних наук, доцент кафедри ЗІ Юрій Баришев з представниками компанії ElephantsLab обговорили основні напрями співпраці.

Серед топових фахівців ElephantsLab — випускник факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії ВНТУ Дмитро Зарезенко (на світлині другий ліворуч). 

Співпраця обопільно корисна.

Викладачам та студентам кафедри таке співробітництво урізноманітнить та збагатить практичний досвід. А також надасть змогу проводити спільні наукові дослідження та організовувати освітні заходи.

ElephantsLab буде в курсі найсвіжіших теоретичних досліджень, а отже захищатиме дані своїх користувачів ще краще. Спільні дослідження зменшать відстань між теорією та практикою. Тому варто очікувати ще кращих продуктів від команди ElephantsLab, котра оперативніше використовуватиме новинки з галузі криптографії та захисту програм.

ElephantsLab — компанія з розробки програмного забезпечення, що спеціалізується на розробці та консалтингу Blockchain.

Найбільше читають

 left direction
 right direction