24March2019

Новини

ВЕЛОДРАЙВ ВНТУ

  • PDF

 

6 квітня (субота) у ВНТУ велопробіг. Ініціатор і організатор —  студентське самоврядування. Приєднатися і взяти участь можe кожeн охочий!

Read more...

ЗАПРОПОНУЙ ІДЕЮ, ЯКА ЗМІНИТЬ АГРО-СЕКТОР УКРАЇНИ,ТА ВИГРАЙ ВІД €1000 ДО €15000

  • PDF

 

IТ-інновації в агро. Конкурс ідей ZERNO Challenge. Подача заявок до 15 квітня. Міжнародні змагання в кінці липня у Франкфурті, Німеччина 

Read more...

НАВІГАТОР ПОДІЙ У ВНТУ НА 21 БЕРЕЗНЯ (четвер)

  • PDF

 

«Філонівські візії», «Цей дивовижний Ейнштейн», «Сквот32», «Штучний інтелект та машинне навчання» — спробуйте скрізь встигнути!

Read more...

ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ТА МАШИННЕ НАВЧАННЯ ВІД СТАРТАП ШКОЛИ SIKORSKY CHALLENGE ВІННИЦІ У ВНТУ

  • PDF

 

21 березня (четвер) о 15.30 в інноваційному тренінговому центрі ВНТУ провідний інженер ІТ-компанії «Спільна справа» Сергій Житанський проведе практичний семінар «Штучний інтелект та машинне навчання»

Read more...

СВІТОВИЙ BATTLE OF THE BRAINS СТАРТУЄ У ВНТУ У КВІТНІ

  • PDF

 

Якраз через 10 днів після глобального фіналу попереднього сезону АСМ-ІСРС, що відбудеться у м. Порту (Португалія). Переможці вийдуть у 2-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що у статусі 1/8 першості світу, і зустрінуться на півфіналі у ВНТУ цьогоріч восени

Read more...

УКРАЇНСЬКА МОВА У ТЕХНІЧНОМУ ВИШІ

  • PDF

 

Артемчук Наталя та Трошенок Олександр, перемігши в першому, візьмуть участь у другому етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» серед студентів нефахових спеціальностей ЗВО України

Read more...

ТИЖДЕНЬ НАУКИ: УЧНІ ВІННИЦЬКОЇ ШКОЛИ-ГІМНАЗІЇ № 23 У ВНТУ

  • PDF

 

Роботів, яких створили студенти університету і отримали з ними перемоги на міжнародних конкурсах, макети сучасних електричних систем і навіть військову техніку та безліч інших цікавинок мали змогу побачити в політесі школярі

Read more...

У СЕРЕДИНІ ТРУДНОЩІВ ЛЕЖИТЬ МОЖЛИВІСТЬ!

  • PDF

 

Автора цього мудрого афоризму завтра, 21 березня, науково-технічна бібліотека ВНТУ пропонує гуртом спробувати зрозуміти. А ще він сказав: «УСЕ НА СВІТІ — ВІДНОСНО!»

Read more...

У БАСКЕТБОЛІ 3Х3 ПЕРЕМІГ ФКСА

  • PDF

 

Учора, 18 березня, у спортзалі університету за програмою студентської Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» відбулися командні змагання з баскетболу 3х3 серед збірних команд факультетів.

Read more...

ВНТУ — ЧЕМПІОН-2019 ВЗО ВІННИЧЧИНИ З ПЛАВАННЯ

  • PDF

 

У Вінниці 12-13 березня завершились змагання з плавання серед студентів закладів вищої освіти за програмою ХІV літньої Універсіади закладів вищої освіти Вінницької області.

Read more...

Найбільше читають

 left direction
 right direction