КОНКУРС ІННОВАЦІЙНИХ ІДЕЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

Від імені Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" дозвольте запросити студентів, аспірантів та молодих вчених Вінницького національного технічного університету до участі у конкурсі інноваційних ідей в рамках проекту "UKRAINE –  UKraine Replication, Awareness and INnovation based on EGNSS", який виконується за фінансування програми "Горизонт 2020".

Конкурс спрямовано на розробку та популяризацію додатків з використанням систем супутникової навігації EGNSS (European Global Navigation Satellite Systems) в Україні.

В конкурсі можуть брати участь студенти, аспіранти, молоді вчені та наукові співробітники вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, діяльність яких пов’язана з супутниковими навігаційними системами.

Прийом заявок триває з 15.04.2015 до 1.07.2015.

Фінал конкурсу відбудеться 16.09.2015. Для участі в конкурсі необхідно заповнити форму, яка знаходиться за посиланням
 http://www.project-ukraine.eu/receiver/contest.php.

Фіналісти конкурсу отримають цінні подарунки,  а переможець – грант на участь у конференції "European Space Solutions", яка відбудеться у 2016 році.

Також фіналісти та переможець отримують запрошення на участь у Міжнародному фестивалі стартапів "Sikorsky Challenge 2015", який відбудеться у жовтні, де вони зможуть представити свої проекти перед інвесторами та отримають шанс на подальшу реалізацію своїх ідей.

alt

Більш детальну інформацію про конкурс та проект, в рамках якого він проводиться, Ви можете знайти на сайті:  http://www.project-ukraine.eu

З повагою,
заступник проректора з міжнародних зв’язків НТУУ «КПІ»,
координатор проекту “UKRAINE” від НТУУ «КПІ»,
д.т.н., проф. С.М. Шукаєв

Шаблоны joomla скачать здесь